Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Белгија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 28.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2005 Километража 687000 км Сила
Белгија, Charleroi
камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824
1
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 46.36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 578789 км Сила
Белгија, Wingene
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 28.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 432079 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 46.22 м³
Година 2014-03 Километража 421624 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 44.1 м³
Година 2013-10 Километража 357135 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 3450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 397460 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 6300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-09-27 Километража 435302 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 8405 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-18 Километража 325944 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 45.28 м³
Година 2012-12 Километража 720756 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Носивост 7200 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-10-28 Километража 63219 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 36.01 м³
Година 2013-10 Километража 182868 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 435386 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Носивост 9180 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 786873 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 52.33 м³
Година 2012 Километража 451891 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
13.250 €
Носивост 9135 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-03-19 Километража 624385 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 33.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 516237 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Носивост 5250 кг
Година 1997 Километража 536771 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 390313 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 46.53 м³
Година 2013-11 Километража 439810 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 36.01 м³
Година 2013-09 Километража 210941 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 881000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 192921 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 30.82 м³
Година 2011-07 Километража 290538 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се