Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Австрија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.700 € Без ДДВ
Носивост 8430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 493419 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Носивост 7440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 337630 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
67.300 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 100000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
33.600 € Без ДДВ
Носивост 8610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 546048 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
74.800 € Без ДДВ
Носивост 5721 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 176097 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
55.600 € Без ДДВ
Носивост 2280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 116573 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
59.400 € Без ДДВ
Носивост 4670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 240091 км Сила
Австрија, Laakirchen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се