Филтри -

Камиони-ладилници MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MITSUBISHI: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MITSUBISHI Canter Fuso 7C18 4X2 Valid ATP FRC Lamberet Carrier LBW Trennwan
16
23.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-10-01 Километража 154809 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион-ладилник MITSUBISHI 70C18
19
9.028 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-05-29 Километража 320000 км Сила
Италија, Brendola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MITSUBISHI Fuso 7C15 4X2 ATP Thermo King T-600R LBW Trennwand
17
ВИДЕО
22.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015-05-01 Километража 180827 км Сила 150 кс
Холандија, Veghel
камион-ладилник MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15, 7.5 TONNE FRIDGE/FREEZER - 2012 - NL62 VMU
15
6.731 € GBP 5.950 GBP
Евро Euro 4
Година 2012-11 Километража 372944 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MITSUBISHI Canter FE659 3.9TD left hand drive 4D34 7.5 ton
35
ВИДЕО
7.650 €
Носивост 4030 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 708052 км Сила 136 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион-ладилник MITSUBISHI 35C15 CHŁODNIA / MROŹNIA
15
8.600 €
Година 2013 Километража 399000 км Сила
Полска
камион-ладилник MITSUBISHI Canter
3
цена на барање
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 /EURO 5
35
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 28.69 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-ладилник MITSUBISHI Canter 75C15
9
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 104700 км Сила 150 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион-ладилник MITSUBISHI Canter 9C18 Tiefk?hlkoffer+LBW
15
23.800 € Без ДДВ
Носивост 3400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-10 Километража 157294 км Сила 175 кс
Германија, Hamburg
камион-ладилник MITSUBISHI 7C18 4x2 KK+HB
17
цена на барање
Носивост 3090 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-03-06 Километража 379968 км Сила 175 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион-ладилник MITSUBISHI Fuso Canter 4x2 Zanotti Z38S frigo
25
10.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-01 Километража 122150 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се