Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Шведска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.260 € SEK 199.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 40800 км Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
аукција аукција
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 881066 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 336575 км Сила
Шведска, Trelleborg
аукција 13.920 € SEK 160.500 SEK
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 296946 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13350 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 718103 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
71.910 € SEK 829.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Södermanland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Зафатнина 56.51 м³
Година 2014 Километража 763291 км Сила
Шведска, Stockholm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се