Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Шпанија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Шпанија: 42 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ACTROS 25 46
7
цена на барање
Година 02/2011 Километража 500678 км Сила 460 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 816
16
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 28.34 м³
Година 2012-05 Километража 137153 км Сила 161 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1832
16
27.800 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³
Година 2011-11 Километража 681600 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
16
16.800 € Без ДДВ
Носивост 8540 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.9 м³
Година 2009-07 Километража 442413 км Сила 290 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1224 Tri-Multi-Temp/CS 950Mt/Strom/Tür/LBW
16
28.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 40.05 м³
Година 2012-02 Километража 281703 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1824 Carrier Supra 950Mt/Tri-Multi-Temp/LBW
16
24.800 € Без ДДВ
Година 2011-03 Километража 199578 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1222 E5 Carrier Supra 850Mt /Bi-Temp/Klima
16
14.800 € Без ДДВ
Година 2009-01 Километража 346391 км Сила 221 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1324
16
29.800 € Без ДДВ
Носивост 5050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31.19 м³
Година 2011-01 Километража 69874 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Sprinter 313
14
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-09 Километража 199316 км Сила 131 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1318 Carrier Supra 950/Strom/Türen/LBW/FRC
16
29.800 € Без ДДВ
Зафатнина 44.42 м³
Година 2012-12 Километража 199741 км Сила 180 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Antos 1827
16
49.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46.3 м³
Година 2015-12 Километража 399874 км Сила 271 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
16
42.800 € Без ДДВ
Година 2013-11 Километража 199789 км Сила 290 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ACTROS 2546
9
цена на барање
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 500678 км Сила 460 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 12 18
10
цена на барање
Година 06/2007 Километража 368395 км Сила 180 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ACTROS 25 42
15
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 327000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се