Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Полска: 61 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1824
23
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 9191 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 403000 км Сила 240 кс
Полска, Glinojeck
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 19 EPAL , lift axle , StreamSpace
38
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 550000 км Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6X2 , BI-TEMPERATURE , 19 EPAL , 2x side door
46
Контактирајте го продавачот
59.010 € PLN 270.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 500000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1842 , E6 , 4x2 , 19 EPAL , 170,000km , 2015 , Carrier 85
37
Контактирајте го продавачот
51.360 € PLN 235.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 170000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6X2 , SCHMITZ 18 EPAL , partition wall , reta
51
Контактирајте го продавачот
48.080 € PLN 220.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6X2 , 18 EPAL , heigh 2,6m , side door , reta
45
Контактирајте го продавачот
59.010 € PLN 270.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 550000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2551 , E5 , 6x2 , 18 EPAL , height 3M , full side opening
11
Контактирајте го продавачот
21.640 € PLN 99.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 900000 км Сила 510 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542, E6, 6x2, retarder, 7.75 m long, lift axle, 19 EPAL
30
Контактирајте го продавачот
43.490 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 500000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Antos 1827 , E6 , 4x2 , 22 EPAL , BI TEMP , side door , lift 2.0
31
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 6740 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 400000 км Сила 270 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2543 , 2545 , 18-22 EPAL , 20 Refrigerator trucks
29
Контактирајте го продавачот
38.250 € PLN 175.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 210000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2543 , 2545 , 18-22 EPAL , 20 Refrigerator trucks
33
Контактирајте го продавачот
38.250 € PLN 175.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 210000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2543 , 2545 , 18-22 EPAL , 20 Refrigerator trucks
39
Контактирајте го продавачот
38.250 € PLN 175.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 210000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 22 EPAL, Side door , lift axle , Carri
30
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 50.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , e6 , 6x2 , BI-temperature ,19 EPAL , side door , r
43
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 480000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 22 EPAL , Side door , lift axle , Carri
37
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 560000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се