Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Италија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2541 Actros 2541
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13020 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-02-08 Километража 737200 км Сила 410 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 816
19
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 32.06 м³
Година 2007-06 Километража 464000 км Сила 156 кс
Италија, Cusago (MI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 L
5
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 28.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04 Километража 527516 км Сила 177 кс
Италија, Caorso (PC)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 515 CDI
10
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2130 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12.22 м³
Година 2007-01 Километража 143000 км Сила 150 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник MERCEDES-BENZ atego 12.23
12
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 4400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-10 Километража 758000 км Сила 230 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 12.23
16
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-07 Километража 559000 км Сила 230 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2536
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2004 Километража 900000 км Сила
Италија, Sommacampagna
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 818
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 8600 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 414591 км Сила 150 кс
Италија, Roma
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 FRIGO+PEDANA
15
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила 231 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 FRIGO+PEDANA+GANCERE
15
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 3480 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.66 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-05 Километража 677000 км Сила 231 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1833
12
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 3
Година 2005-12 Километража 693000 км Сила 330 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Sprinter 516
12
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 225000 км Сила 120 kW
Италија, Verona
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1018 Atego 1018 Thermoking
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5090 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-07-27 Километража 879700 км Сила 180 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1524 L
23
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 6850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 350000 км Сила 240 кс
Италија, Lonato del Garda (BS)
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 711 d
5
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-08 Километража 415800 км Сила 110 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се