Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Грција

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Грција: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ  ATEGO 1529
44
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2006 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1836
51
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 41.14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1833 L AXOR /EURO 5
49
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2011 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1224 L ATEGO / EURO 4
45
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ CUPRA 522 ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ '95
2
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Година 1/1995 Километража 120000 км Сила 140 кс
Грција, Karditsa
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 815
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 20.53 м³
Година 2002 Километража 177769 км Сила 204 кс
Грција, Athens
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 519 CDI / EURO 5
39
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 13.78 м³
Година 05/2012 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 818 ATEGO /EURO 5
39
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2010 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 815 L ATEGO
44
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 24.88 м³
Година 11/2006 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 2535 L ACTROS
17
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 47.58 м³
Година 2000 Километража Сила 350 кс
Грција, Τρίκαλα
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1218 ATEGO
56
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 28.58 м³
Година 10/2004 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1529 ATEGO
53
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 36.28 м³
Година 09/2007 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1222 ATEGO
35
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2011 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1833 4x2 AXOR /EURO 5
49
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 2543 6X2 ACTROS
47
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2000 Километража Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се