Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 26.52 м³
Година 2013 Километража 673160 км Сила
Германија, Murr
Контактирајте го продавачот
39.990 €
Евро Euro 6 Зафатнина 36.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 198674 км Сила
Германија, Lübbecke
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
48.350 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-14 Километража 462000 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 21250 кг Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 709000 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 13730 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09 Километража 470000 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11 Километража 733111 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Носивост 7780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Километража 744822 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39 м³
Година 2016-07 Километража 538489 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 19.84 м³
Година 2008-08 Километража 732000 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година 2002-02 Километража 830000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 320000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 664000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
115.800 € Без ДДВ
Носивост 28762 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.13 м³
Година 2016-12 Километража 579080 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
20.110 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 899786 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.550 €
Носивост 2010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.37 м³
Година 2017 Километража 187465 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 845266 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 388414 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 1970 кг Евро Euro 5
Година 08/2012 Километража 521216 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража 544644 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/1990 Километража 420333 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 724334 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 61.25 м³
Година 2010 Километража 920000 км Сила
Германија, Sottrum
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 813 Iso Koffer LBW German Truck камион-ладилник MERCEDES-BENZ 813 Iso Koffer LBW German Truck камион-ладилник MERCEDES-BENZ 813 Iso Koffer LBW German Truck
3
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 13810 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 498219 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2012-03 Километража 207050 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се