Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Финска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Финска: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
15
39.900 € Без ДДВ
Носивост 7800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 228715 км Сила
Финска, Man Center Tampere
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
20
21.900 € Без ДДВ
Носивост 7150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 313999 км Сила 286 кс
Финска, Man Center Tampere
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829 L
12
39.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Зафатнина 49.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 267595 км Сила
Финска, Man Center Tampere
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1832Lnr
4
28.500 € Без ДДВ
Носивост 6750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 465000 км Сила 320 кс
Финска, Espoo
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor
17
26.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 409999 км Сила 285 кс
Финска, Lempäälä
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1828 Lnr 57
5
13.400 €
Година 2005 Километража 423000 км Сила
Финска, Pori
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
15
39.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Зафатнина 49.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 281923 км Сила
Финска, Man Center Tampere
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1523L
4
цена на барање
Носивост 6900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-12-04 Километража 385992 км Сила 169 kW
Финска, Tampere
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1624
18
44.800 €
Зафатнина 49.69 м³
Година 2014 Километража 293000 км Сила 239 кс
Финска, Turku
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
19
39.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 221500 км Сила
Финска, Man Center Tampere
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
20
39.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 217869 км Сила
Финска, Man Center Tampere
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се