Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

234 огласа: Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
97.660 € PLN 460.000 PLN
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.010 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 449875 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1680 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 445175 км Сила
Холандија, Oirschot
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 607827 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 10060 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 743761 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
13.800 € PLN 65.000 PLN
Година 2010 Километража 600000 км Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
91.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 530000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.850 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 743181 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11 Километража 733111 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Носивост 7780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Километража 744822 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 8325 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 603644 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 673000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
97.660 € PLN 460.000 PLN
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
67.940 € PLN 320.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
60.510 € PLN 285.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 224000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
89.170 € PLN 420.000 PLN
Носивост 13400 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 500000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
38.210 € PLN 180.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 960000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
70.060 € PLN 330.000 PLN
Носивост 8700 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 330000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
39.280 € PLN 185.000 PLN
Носивост 4145 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 300000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
29.600 € Без ДДВ
Носивост 12480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 1015000 км Сила
Хрватска, Rijeka
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2018 Километража 530000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 1620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 126500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Носивост 4120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.64 м³
Година 2015-05 Километража 288183 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 219600 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 122000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се