Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Естонија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 12295 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 453220 км Сила 580 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 11980 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2013 Километража 782000 км Сила 330 kW
Естонија, Sauga vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 13250 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 1016000 км Сила 510 кс
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 12455 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 550705 км Сила 510 кс
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 13250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1016000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 14175 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 505000 км Сила 435 кс
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Носивост 12645 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 599000 км Сила 480 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Носивост 12645 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 599000 км Сила 476 кс
Естонија, Valgamaa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се