Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Бугарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Бугарија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1841
17
Контактирајте го продавачот
25.513,86 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.63 м³
Година 2006 Километража 671000 км Сила 410 кс
Бугарија, Пловдив
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2544
17
Контактирајте го продавачот
30.626,85 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 48.13 м³
Година 2006 Километража 496300 км Сила 440 кс
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1528
17
Контактирајте го продавачот
16.157,07 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг
Година 2003 Километража 455000 км Сила 280 кс
Бугарија, Пловдив
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1529
17
Контактирајте го продавачот
20.963,29 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 603000 км Сила 290 кс
Бугарија, Пловдив
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1528
17
Контактирајте го продавачот
19.889,56 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 738000 км Сила 280 кс
Бугарија, Пловдив
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1529
17
Контактирајте го продавачот
22.497,19 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 484000 км Сила 290 кс
Бугарија, Пловдив
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 2541 6х2 АКТРОС
3
Контактирајте го продавачот
38.090 € BGN 74.500 BGN
Носивост 25000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 569742 км Сила 410 кс
Бугарија
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Sprinter 311 CDI Хладилен + ток 3,45м
14
Контактирајте го продавачот
9.152 € BGN 17.900 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 235000 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 816
15
Контактирајте го продавачот
11.250 € BGN 22.000 BGN
Евро Euro 5 Зафатнина 33.51 м³
Година 05/2009 Километража 829700 км Сила 160 кс
Бугарија, София
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1528 MULTITEMP
35
Контактирајте го продавачот
12.780 € BGN 25.000 BGN
Евро Euro 3 Зафатнина 26 м³
Година 08/2004 Километража 561340 км Сила 279 кс
Бугарија, София
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1023
25
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Евро Euro 3 Зафатнина 25.63 м³
Година 03/2004 Километража 383000 км Сила 230 кс
Бугарија, София
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се