Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Белгија: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1824 euro 5- dhollandia 1500kg- carrier
21
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 9460 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-30 Километража 581000 км Сила 240 кс
Белгија, HARCHIES
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1823 FRIGO THERMOKING/LAMBERET
11
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Носивост 10270 кг
Година 2000-10-04 Километража 526835 км Сила 230 кс
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1923
10
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 42.37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06 Километража 613526 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1828 ATEGO 1828 **COLDROOM-FRIGO-FULL STEEL**
9
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 9310 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01-05 Километража 1162759 км Сила
Белгија, Kessel
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223
14
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 4490 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-05-10 Километража 483294 км Сила 230 кс
Белгија, Gent
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1018 ATEGO CARRIER SUPRA 750 MULTI TEMP
18
Контактирајте го продавачот
8.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 25.5 м³
Година 2008-05 Километража 516250 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Refrigerated truck MERCEDES BENZ AXOR 2533 BLUETEC5, 2009
24
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Година 2009 Километража 353384 км Сила 240 kW
Белгија, 9220 Hamme
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 **COLDROOM-FRIGO-BELGIAN TRUCK**
15
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 4930 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-04-19 Километража 347090 км Сила
Белгија, Kessel
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1823L
11
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 42.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-07 Километража 606668 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1924
10
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 44.71 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 511061 км Сила 240 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223
13
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 4430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-11-20 Километража 484035 км Сила 230 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1018 ATEGO
20
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 239760 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
оштетен камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1018L
21
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3010 кг Евро Euro 4
Година 2006-11-22 Километража 458729 км Сила 180 кс
Белгија, Roksem
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1833 ThermoKing
13
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-02 Километража 565521 км Сила 330 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1928L
10
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Зафатнина 46.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09 Километража 609019 км Сила 280 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се