Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Австрија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-01 Километража 169300 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 4270 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-05 Километража 196900 км Сила 231 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 448000 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 4735 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 181400 км Сила 170 kW
Австрија, St. Valentin
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 4720 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02 Километража 129850 км Сила 230 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража 104900 км Сила 230 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража 139463 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
63.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража 166865 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
41.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 499989 км Сила 421 кс
Австрија, Laakirchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се