Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 400 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ: 400 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2541 LL 6x2 Kühlkoffer + LBW Retarder
15
Контактирајте го продавачот
38.879,83 € Без ДДВ
Носивост 14790 кг Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража 319011 км Сила 408 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , 18 EPAL , retarder , lift axle , Stream
43
Контактирајте го продавачот
61.530 € PLN 280.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 500000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Antos 2535 6X2 ATP Lift+Steering Axle Laadklep Euro 6
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 13750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06-12 Километража 462956 км Сила 350 кс
Холандија, Veghel
камион-ладилник MERCEDES-BENZ SK 2435 V8 Twin Turbo left hand drive 6X2 26 ton
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 13450 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1991 Километража 650230 км Сила 350 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829 - Thermoking - Euro5
6
Контактирајте го продавачот
22.700 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 400000 км Сила 290 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 815
8
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2004-03-04 Километража 382000 км Сила
Шпанија, Terrassa
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 2541 BL Cherau Thermoking TS 300
15
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 11390 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража 1245119 км Сила 408 кс
Германија, Bakum
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2543 , E6 , 6X2 , 20 EPAL , height 2,65m , retarder , lif
36
Контактирајте го продавачот
65.920 € PLN 300.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 54.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 250000 км Сила 430 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 22 EPAL , Side door , lift axle , Carri
30
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 50.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , 20 EPAL , Height 2,60m , retarder
32
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Зафатнина 53.09 м³
Година 2017 Километража 690000 км Сила
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2543 , 2545 , 18-22 EPAL , 20 Refrigerator trucks
33
Контактирајте го продавачот
38.450 € PLN 175.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 210000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2543 , 2545 , 18-22 EPAL , 20 Refrigerator trucks
39
Контактирајте го продавачот
38.450 € PLN 175.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 210000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542 , e6 , 6x2 , BI-temperature ,19 EPAL , side door , r
43
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 480000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1842 , E6 , 4x2 , 19 EPAL , 170,000km , 2015 , Carrier 85
37
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 170000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2542, E6, 6x2, retarder, 7.75 m long, lift axle, 19 EPAL
30
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 500000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 400 огласа
Прикажи
Претплати се