Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Унгарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 02/2014 Километража 536330 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³
Година 2008 Километража 621000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 4580 м³
Година 2011 Километража 331896 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1999 Километража 739632 км Сила
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2015-11 Километража 474218 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Носивост 5080 кг
Година 2016-02 Километража 294186 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Носивост 9120 кг
Година 2007 Километража 749000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Зафатнина 23 м³
Година 2015 Километража 352962 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 2017 Километража 459547 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 432850 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.200 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 89970 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
60.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2014 Километража 581000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 86000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.300 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³
Година 2010 Километража 589811 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се