Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Украина: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник MAN пятитонник реф TGL 12.190
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 1000 км Сила 190 кс
Украина, Київ
камион-ладилник MAN TGS TGS 26 320 + приколка
9
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 33.140 €
Година 2008 Километража 970000 км Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се