Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Шпанија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MAN
16
19.800 € Без ДДВ
Година 2012-08 Километража 298574 км Сила 180 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MAN TGS 26 360
21
цена на барање
Година 06/2009 Километража 345000 км Сила 360 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MAN TGX 26 480
20
цена на барање
Година 05/2012 Километража 435953 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MAN TGL 12.180 Thermo King T-600R Strom+Ladebordwand
16
19.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 32.2 м³
Година 2013-07 Километража 498755 км Сила 180 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MAN TGM 18.240
16
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-04 Километража 537826 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MAN TGX 26 360
12
цена на барање
Година 06/2010 Километража 688000 км Сила 360 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MAN TGS 18 360
7
цена на барање
Година 04/2009 Километража 409000 км Сила 360 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MAN TGS 26 440
13
цена на барање
Година 05/2009 Километража 474000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MAN TGA 410 A
12
цена на барање
Година 02/2006 Километража 580000 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник MAN TGL 8.180 Thermo King T-800R/Bi-Temp/Tür+LBW/FRC
16
25.800 € Без ДДВ
Зафатнина 28.22 м³
Година 2013-08 Километража 136784 км Сила 180 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MAN TGL 8.180 /Bi-Temp/Tür+LBW/FRC
16
28.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 28.22 м³
Година 2013-08 Километража 98874 км Сила 180 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник MAN TG 390 A 6X2
17
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01-25 Километража 488000 км Сила 390 кс
Шпанија, Lucena
камион-ладилник MAN 9150F за делови
3
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник MAN 9.185 LC за делови
4
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник MAN TGS 18.320 EEV CS 950Mt/Strom/Bi-Temp/Tür/LBW
16
19.800 € Без ДДВ
Година 2011-03 Километража 854943 км Сила 320 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се