Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони-ладилници MAN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 12700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.63 м³
Година 02/2012 Километража 109380 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-05 Километража 210202 км Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2002 Километража Сила
Литванија, Šiauliai

Other makes in the section "Камиони-ладилници од Литванија"

Контактирајте го продавачот
6.350 €
Носивост 2650 кг Зафатнина 33.22 м³
Година 04/2004 Километража 597155 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 900000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 840218 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 555152 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 3840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража 209437 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 6600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2015 Километража 542000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 39.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража 528000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 5501 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.52 м³
Година 01/2010 Километража 740000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 06/2002 Километража 467386 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.650 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.76 м³
Година 11/2010 Километража 1350000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2009 Километража 400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.31 м³
Година 06/2014 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.31 м³
Година 06/2014 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.31 м³
Година 06/2014 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 13820 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 8300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 44.41 м³
Година 07/2006 Километража 480000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.22 м³
Година 06/2012 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 14810 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.68 м³
Година 05/2014 Километража 1300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2016 Километража 1667818 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 6950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.07 м³
Година 03/2013 Километража 960000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи