Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Холандија: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MAN 18.240 TGM
18
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 9370 кг Евро Euro 4
Година 2008-05-01 Километража 426115 км Сила 239 кс
Холандија, Vuren
камион-ладилник MAN TGM 18.250 4X2 BL
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 € Без ДДВ
Носивост 8590 кг Евро Euro 5
Година 2009-01-01 Километража 586361 км Сила 250 кс
Холандија, Leende
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MAN TGM 12.290
16
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-08-08 Километража 431997 км Сила 290 кс
Холандија, Nieuwerbrug
камион-ладилник MAN TGM 18.290.EURO5. CARRIER BI-TEMP
16
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 8416 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-24 Километража 393084 км Сила 290 кс
Холандија, Meerkerk
нови камион-ладилник MAN  TGM 18.240 BL
25
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2021 Километража 17 км Сила 240 кс
Холандија, Schiedam
камион-ладилник MAN TGL 12.250 Euro 5 + Carrier Supra 550 + Dhollandia Lift
34
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 4685 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-03 Километража 582834 км Сила 250 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник MAN 15.250 TGM thermoking 134 tkm
14
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 6950 кг Евро Euro 5
Година 2010-01-01 Километража 134059 км Сила 250 кс
Холандија, Vuren
камион-ладилник MAN TGM 18.280 FRIGO MANUAL GEARBOX STEEL SUSPENSION
11
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 10170 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-12-10 Километража 527250 км Сила 280 кс
Холандија, Schiedam
камион-ладилник MAN 26.400 6x2
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 12880 кг Евро Euro 6
Година 2014-01-01 Километража 375000 км Сила
Холандија, Geffen
камион-ладилник MAN TGX 26.440 6x2 - Carrier Supra 550 Nordic frigo - AirCargo - Ful
41
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-05 Километража 966438 км Сила 440 кс
Холандија, Ravenstein
камион-ладилник MAN TGL 12.220 4X2 BL TIEFKUHLKOFFER THERMOKING, MOTOR DEFEKT!!!!!!!
4
Контактирајте го продавачот
7.899 € Без ДДВ
Носивост 4590 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-29 Километража 621320 км Сила 220 кс
Холандија, Nijmegen
камион-ладилник MAN TGL 12.250 4X2 CARRIER KUHLWAGEN MIT LADEBORDWAND EURO5 HOLLAND
22
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Носивост 4450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-22 Километража 389901 км Сила 250 кс
Холандија, Nijmegen
камион-ладилник MAN 18.240 TGM airco chereau carrie
17
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 4
Година 2007-01-01 Километража 358133 км Сила 239 кс
Холандија, Vuren
камион-ладилник MAN TGX 26 540 6X2 *4 LL RETARDER THERMOKING FLOWER WIDE
23
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14080 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12-01 Километража 1123225 км Сила 540 кс
Холандија, Rijnsburg
камион-ладилник MAN TGL 12.180 EUTECT - FREEZER - COLDCAR
24
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4580 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06-23 Километража 122611 км Сила 179 кс
Холандија, Lienden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се