Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Германија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Камиони-ладилници MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 365747 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-02 Километража Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Носивост 7637 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53 м³
Година 2015-05 Километража 438903 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 450121 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
113.800 € Без ДДВ
Носивост 13140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11 Километража 410008 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-12-28 Километража 384500 км Сила
Германија, Banzkow
Контактирајте го продавачот
10.590 €
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 390000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 2250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2010-06 Километража 292309 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 13045 кг Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 841668 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2390 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 513000 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
44.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-08 Километража 28000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Носивост 5080 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.36 м³
Година 2016 Километража 294186 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 43.2 м³
Година 2011 Километража 690000 км Сила
Германија, Lugau
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Носивост 14190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06-10 Километража 453809 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
43.950 € Без ДДВ
Носивост 14190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06-10 Километража 523899 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
43.950 € Без ДДВ
Носивост 14190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06-10 Километража 529090 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
14.650 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 25.54 м³
Година 2012 Километража 276962 км Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 5864 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 327000 км Сила
Германија, Bovenden
камион-ладилник MAN TGL 12.220 камион-ладилник MAN TGL 12.220
2
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 4730 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 712500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 7780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 246000 км Сила
Германија, Bovenden
камион-ладилник MAN TGL 12.220 камион-ладилник MAN TGL 12.220
2
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 4730 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 735500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 4730 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 764010 км Сила
Германија, Bovenden
камион-ладилник MAN TGM 18.290
1
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 8880 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 712500 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се