Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Финска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Финска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
162.500 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 70000 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
195.500 € Без ДДВ
Носивост 14380 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 25400 км Сила 510 кс
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
92.900 € Без ДДВ
Носивост 12500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 495000 км Сила 500 кс
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
153.500 € Без ДДВ
Носивост 7930 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 20100 км Сила 290 кс
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 65.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 175000 км Сила 500 кс
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 38.49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
215.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 999 км Сила 510 кс
Финска, Joensuu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се