Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Естонија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи

12 огласа: Камиони-ладилници MAN од Естонија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
28.500 € Без ДДВ
2016
420000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 12230 кг Зафатнина 48.75 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
2011
734000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8225 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
13.900 € Без ДДВ
2014
108460 км
Сила 222 кс (163 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4020 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
2012
515014 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 10755 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
2019
307108 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 2135 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2016
631000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14100 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
2014
443000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8325 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
2013
379347 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14175 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2011
382205 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8625 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
2014
434651 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8845 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
2012
449444 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8245 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
2021
170186 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 2575 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи