Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Данска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Данска: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MAN LE 160
12
3.250 €
Носивост 3100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.9 м³
Година 2001-03 Километража 404260 км Сила 160 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник MAN TGX 26-480
41
цена на барање
Носивост 13520 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража Сила 480 кс
Данска, Silkeborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MAN TGM 18-340
39
цена на барање
Носивост 8500 кг
Година 2012-04 Километража Сила 340 кс
Данска, Silkeborg
камион-ладилник MAN TGM 18.280
16
цена на барање
Носивост 8550 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.98 м³
Година 2008-04 Километража 634000 км Сила
Данска, Padborg
камион-ладилник MAN LE 8.163 FRIGOBLOCK 835406
13
цена на барање
Носивост 3600 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20.94 м³
Година 2000-05 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-ладилник MAN 26.340
8
33.000 €
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.73 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05 Километража 145368 км Сила 340 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник MAN TGL 12.210
9
7.931 € DKK 59.000 DKK
Носивост 4425 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.36 м³
Година 2008 Километража Сила
Данска, Hjørring
камион-ладилник MAN TGA 26-400 LL
10
цена на барање
Носивост 13875 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража Сила 400 кс
Данска, Silkeborg
камион-ладилник MAN 26.320
13
35.000 €
Носивост 12575 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.14 м³
Година 2013-06 Километража 345567 км Сила 320 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник MAN TGM 15-240 BL
23
цена на барање
Носивост 6200 кг Зафатнина 68.13 м³
Година 2007-05 Километража Сила 240 кс
Данска, Silkeborg
камион-ладилник MAN TGM 12.240
13
13.000 €
Носивост 3575 кг Евро Euro 4 Зафатнина 34.93 м³
Година 2008-09 Километража 229126 км Сила 240 кс
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се