Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Чешка Република: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MAN 12.225, EURO 3, CARRIER SUPRA 950, GOOD TIRES
14
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002-03 Километража 818158 км Сила 220 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник MAN TGL 12.250
40
Контактирајте го продавачот
23.320 € CZK 599.000 CZK
Носивост 3900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 569894 км Сила 184 kW
Чехија, Kladno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник MAN LE 18.285 LC, EURO 3, NON - FUNCTIONAL AGGREGATE
10
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002-02 Километража 867807 км Сила 280 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник MAN L 2000 8.163LC, HYDRAULIC LIFT,  CARRIER ZEPHYR
19
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 36.04 м³
Година 2000-08 Километража 685720 км Сила 155 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN L 2000 8.163LC, HYDRAULIC LIFT,  CARRIER ZEPHYR
20
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-08 Километража 685720 км Сила 155 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN L 2000 8.163LC, HYDRAULIC LIFT,  CARRIER ZEPHYR
20
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 36.04 м³
Година 2000-08 Километража 685720 км Сила 155 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN L 2000 8.163LC, HYDRAULIC LIFT,  CARRIER ZEPHYR
19
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 36.04 м³
Година 2000-08 Километража 685720 км Сила 155 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN L 2000 8.163LC, HYDRAULIC LIFT,  CARRIER ZEPHYR
20
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 36.04 м³
Година 2000-08 Километража 685720 км Сила 155 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN TGM 18.250 4x2
59
Контактирајте го продавачот
18.905 € Без ДДВ
Носивост 7890 кг Зафатнина 42.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-10 Километража 373530 км Сила 250 кс
Чехија, Holubice
камион-ладилник MAN LE 8.140 4X2 BB , CARRIER XARIOS 600Mt
20
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 31.84 м³
Година 2004-11 Километража 661382 км Сила 140 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN LE 8.140 4X2 BB , CARRIER XARIOS 600Mt
20
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 31.84 м³
Година 2004-11 Километража 661382 км Сила 140 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MAN TGM 18.250
7
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 9501 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05 Километража 622000 км Сила 250 кс
Чехија, Nove Straseci
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се