Филтри -

Камиони-ладилници JMC

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници JMC: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник JMC JX1041TG
10
Контактирајте го продавачот
23.700 US$ EUR ≈ 19.940 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
нови камион-ладилник JMC CLW5041XLCJ5
7
Контактирајте го продавачот
22.200 US$ EUR ≈ 18.670 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион-ладилник JMC CLW5040XYYJX
6
Контактирајте го продавачот
18.700 US$ EUR ≈ 15.730 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.78 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се