Филтри -

Камиони-ладилници Isuzu од Украина

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони-ладилници Isuzu од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони-ладилници од Украина"

Контактирајте го продавачот
47.750 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2467 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.79 м³ Суспензија со пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
106.800 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 30.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
98.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.08 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
137.700 € Со вклучен ДДВ
Носивост 9840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
92.840 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7384 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража 313000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
82.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 245000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
34.600 US$ EUR ≈ 32.280 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Украина, Lviv
нови камион-ладилник Hyundai HD 210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 21320 кг Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-ладилник Ford Trucks 2533 LR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 38.7 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-ладилник Hyundai HD65 4WD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи