Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 26 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 222929 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.680 € HUF 3.937.000 HUF
Година 12/2003 Километража 392000 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Носивост 5315 кг
Година 2013 Километража 118357 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.400 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 504000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 775620 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 613432 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг
Година 2011 Километража 408208 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 256035 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 266449 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Носивост 2060 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 347434 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 298589 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Носивост 2050 кг
Година 2016 Километража 280085 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Носивост 3535 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 429118 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 916000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 1005748 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.150 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 402436 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Носивост 7670 кг Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 607000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се