Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2012 Километража 614750 км Сила 250 кс
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
37.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2012 Километража 622000 км Сила 250 кс
Украина, Львів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.49 м³
Година 2016-04 Километража 142000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.49 м³
Година 2016-03 Километража 190000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21 м³
Година 2016-03 Километража 165136 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.6 м³
Година 2016-04 Километража 124000 км Сила 207 кс
Украина, М.київ
Контактирајте го продавачот
41.600 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05 Километража 553000 км Сила 400 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
43.350 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража 548402 км Сила 460 кс
Украина, м. Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се