Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Швајцарија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.230 € CHF 27.900 CHF
Носивост 11500 кг Зафатнина 42.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-30 Километража 413200 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 233452 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05-08 Километража 652748 км Сила
Швајцарија, Oberhasli

Other makes in the section "Камиони-ладилници од Швајцарија"

Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2011 Километража 436464 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 543000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража 410000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 296404 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 562129 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.69 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 567430 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 427712 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-27 Километража 590178 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 634929 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 356000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7400 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-26 Километража 710590 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.66 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 467237 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 914965 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се