Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

67 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 136992 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Зафатнина 55.2 м³
Година 2016 Километража 290000 км Сила
Шпанија, Seville
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 8650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52 м³
Година 2015-11 Километража 325411 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 9190 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2011-03 Километража 459123 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 4520 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³
Година 2010-11 Километража 428496 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 5995 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34 м³
Година 2013-03 Километража 338839 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 186132 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 08/2012 Километража 231930 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 07/2011 Километража 182618 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 12/2012 Километража 234288 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Година 12/2011 Километража 358841 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 08/2010 Километража 414775 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 02/2013 Километража 338839 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Година 12/2011 Километража 245363 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 08/2011 Километража 452141 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 08/2012 Километража 231930 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 07/2011 Километража 182618 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 08/2012 Километража 231930 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Година 02/2010 Километража 325719 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 391000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Километража 189000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 29.94 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2017 Километража 433000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2014 Километража 607924 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 05/2016 Километража 256688 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 11/2017 Километража 228000 км Сила
Шпанија, Seville
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се