Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Португалија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 402597 км Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Година 06/1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010-12 Километража 446000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 17.43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2010 Километража 244000 км Сила
Португалија
камион-ладилник IVECO Eurocargo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-16 Километража 538000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 243000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се