Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 6020 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 105000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Носивост 8410 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 338000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 2730 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32.78 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 234000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 8750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 315000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 14330 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.556 € PLN 28.500 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 480000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
18.290 € PLN 79.500 PLN
Носивост 7300 кг
Година 2012 Километража 262000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23.67 м³
Година 2024 Километража 3 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
6.211 € PLN 27.000 PLN
Носивост 4800 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 259000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Зафатнина 14.15 м³
Година 2019 Километража 338800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 10880 м³
Година 2006 Километража 670000 км Сила
Полска, Skórka
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 177000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
4.094 € PLN 17.800 PLN
Зафатнина 43.49 м³
Година 2010 Километража 1 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.8 м³
Година 2016 Километража 363936 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 2060 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 347434 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 3535 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 429118 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
27.370 € PLN 119.000 PLN
Носивост 5790 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 145000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-10-23 Километража 319736 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
7.246 € PLN 31.500 PLN
Носивост 5200 кг
Година 2007 Километража 570000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
9.178 € PLN 39.900 PLN
Носивост 3200 кг Зафатнина 22.05 м³
Година 2009 Километража 420000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 5640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-04-23 Километража 373835 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
37.950 € PLN 165.000 PLN
Носивост 5240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 31.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 339000 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
9.431 € PLN 41.000 PLN
Носивост 8150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража 911000 км Сила
Полска, KOPANA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи