Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Носивост 3840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
камион-ладилник IVECO 180E25 за делови камион-ладилник IVECO 180E25 за делови камион-ладилник IVECO 180E25 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
26.550 € Без ДДВ
Година 02/2019 Километража 359711 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Година 02/2019 Километража 404102 км Сила
Литванија, Vilnius
камион-ладилник IVECO 70C18
1
Контактирајте го продавачот
26.450 € Без ДДВ
Година 02/2019 Километража 337505 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се