Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 5
Година 2016-08 Километража 358000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 41.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07 Километража 357000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 700000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 570000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
камион-ладилник IVECO EuroCargo 120 камион-ладилник IVECO EuroCargo 120 камион-ладилник IVECO EuroCargo 120
3
Контактирајте го продавачот
30.300 € Без ДДВ
Носивост 4085 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 550000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 512300 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража 19365 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 59.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража 890000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 199000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-13 Километража 491994 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 1964500 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2002 Километража 850000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 3650 кг
Година 2008-05-25 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
48.678 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10200 кг Евро Euro 5
Година 2014-12-30 Километража 280000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2011-07 Километража 302232 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
42.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 17.89 м³
Година 2020 Километража 19000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 3790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 515000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Giugliano in Campania
Контактирајте го продавачот
24.400 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2600 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-02 Километража 414600 км Сила
Италија, Pederobba
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се