Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Хрватска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Хрватска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 163324 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 163324 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 129500 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3280 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02 Километража 155700 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 3280 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02 Километража 115000 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 162280 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 124475 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3280 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02 Километража 155700 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO ML80EL18
12
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 2910 кг Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-08 Километража 34000 км Сила 177 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO ML90E18
10
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 350000 км Сила 182 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO ML100E18
10
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 594795 км Сила 182 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO ML100E18
10
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 594795 км Сила 182 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 160-250
17
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Зафатнина 40.43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020-06 Километража 100 км Сила 252 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO ML90E18
10
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 350000 км Сила 182 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO ML80EL18
12
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 2910 кг Зафатнина 25.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-08 Километража 34000 км Сила 177 кс
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се