Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Носивост 2045 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.22 м³
Година 2020 Километража 76900 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Носивост 2045 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.22 м³
Година 2020 Километража 76900 км Сила
Германија, Bakum
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Година 2011-06 Километража 916000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 6370 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.75 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 122333 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.69 м³
Година 2013 Километража 385195 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 9190 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2011-03 Километража 459123 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 93000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Носивост 3640 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.96 м³
Година 2016 Километража 190952 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³
Година 2014-09 Километража 381909 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
19.550 €
Носивост 8875 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12-11 Километража 601990 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 3390 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.46 м³
Година 2014 Километража 240084 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 5910 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 447420 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 5995 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34 м³
Година 2013-03 Километража 338839 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 2350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 8650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52 м³
Година 2015-11 Километража 325411 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 748000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Носивост 2010 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 186132 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 4520 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³
Година 2010-11 Километража 428496 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.02 м³
Година 2013 Километража 411093 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Носивост 3585 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.16 м³
Година 02/2017 Километража 318122 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21 м³
Година 2016-06 Километража 178501 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 6340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2015-06 Километража 120487 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³
Година 2011-03 Километража 229863 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 4970 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30 м³
Година 2014-11 Километража 264882 км Сила
Германија, Hilden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се