Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Данска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник IVECO Eurocargo 150E28
27
цена на барање
Носивост 6400 кг
Година 2013-06 Километража Сила 280 кс
Данска, Silkeborg
камион-ладилник IVECO EURO CARGO 120E25 / DAMAGE
4
цена на барање
Година 2012 Километража 115000 км Сила 250 кс
Данска, Tappernøje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 160E30
16
цена на барање
Носивост 6775 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.02 м³
Година 2011-04 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 160E30 EEV
15
цена на барање
Носивост 6775 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 160E30 EEV TK T-1200R 1275965
15
цена на барање
Година 2011-04 Километража Сила
Данска, Padborg
камион-ладилник IVECO 190S36
10
цена на барање
Носивост 8350 кг Евро Euro 5
Година 2010-12 Километража 492000 км Сила 360 кс
Данска, Horsens V
камион-ладилник IVECO 190S36
6
7.500 €
Носивост 8350 кг Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 477000 км Сила 360 кс
Данска, Horsens V
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се