Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Чешка Република: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник IVECO EUROCARGO ML75E18, EURO 5, HANGED MEAT
15
Контактирајте го продавачот
9.960 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 16.81 м³
Година 2008-03 Километража 338586 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник IVECO EuroCargo 120
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.610 € CZK 169.000 CZK
Евро Euro 3 Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 289000 км Сила 220 кс
Чехија, Staré Město
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник IVECO EuroCargo 120
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.542 € CZK 65.000 CZK
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 675000 км Сила
Чехија, Staré Město
камион-ладилник IVECO 60-150 Daily 5,1 m
14
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Година 2016-05 Километража 284700 км Сила 145 кс
Чехија, Nove Straseci
камион-ладилник IVECO ML 120E25 Eurocargo mrazírensk
16
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2012 Километража 614743 км Сила 252 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
камион-ладилник IVECO 60-150 Daily
3
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 22.44 м³
Година 2006-10 Километража 341000 км Сила 145 кс
Чехија, Nove Straseci
камион-ладилник IVECO 60-150 Daily 5,1 m
20
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2016-06 Километража 330700 км Сила 145 кс
Чехија, Nove Straseci
камион-ладилник IVECO EUROCARGO ML 150E23 P, HYDRAULIC LIFT, CARRIER
20
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 39.59 м³
Година 2000-03 Километража 667874 км Сила 227 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник IVECO EUROCARGO ML 150E23 P, HYDRAULIC LIFT, CARRIER
20
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 39.59 м³
Година 2000-03 Километража 667874 км Сила 227 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 120EL22 THERMOKING,HYDRAULIC LIFT
20
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 36.12 м³
Година 2008-02 Километража 178017 км Сила 218 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 120EL22 THERMOKING,HYDRAULIC LIFT
20
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 36.12 м³
Година 2008-02 Километража 178017 км Сила 218 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник IVECO EUROCARGO ML 85EL15, THERMO KING V-500 MAX TC
20
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 24.54 м³
Година 2006-06 Километража 877972 км Сила 150 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник IVECO EUROCARGO ML 85EL15, THERMO KING V-500 MAX TC
20
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 24 м³
Година 2006-06 Километража 877972 км Сила 150 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 160E28, TAIL LIFT, THERMOKING TS-300
12
Контактирајте го продавачот
9.160 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006-06 Километража 555249 км Сила 275 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник IVECO EUROCARGO ML 160E22,HYDRAULIC LIFT,THERMO KING
20
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 32.08 м³
Година 2007-10 Километража 374847 км Сила 218 кс
Чехија, Strančice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се