Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Белгија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник IVECO 120E18 KUHLKOFFER
18
Контактирајте го продавачот
10.950 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.63 м³
Година 2011 Километража 394501 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO 70C17 DAILY KUHLKOFFER
20
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 22.79 м³
Година 2014-10 Километража 308475 км Сила 170 кс
Белгија, Hoogstraten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник IVECO 100E19
9
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.06 м³
Година 2014-11 Километража 152027 км Сила 190 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO 120E18 FLEISH BAHNEN CARRIER SUPRA 550 LIFT+LBW
8
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 1 Зафатнина 36.66 м³
Година 2009-07 Километража 362858 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO 140E18 EUROCARGO KUHLKOFFE CARRIER SUPRA 850 MT
1
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³
Година 2010-03 Километража 276319 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO 60 65 C15 DAILY  KUHLKOFFER 4.40
20
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 306369 км Сила 150 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO 190E28 EUROCARGO FLEISH BAHNEN CARRIER SUPRA 850
20
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.22 м³
Година 2009-11 Километража 648200 км Сила 280 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO 120E18 KUHLKOFFER CARRIER SUPRA 750 MT. AIRCO
19
Контактирајте го продавачот
10.950 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 427165 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO EuroCargo ML90 E22 Euro 5
22
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 3960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-10-19 Километража 240819 км Сила
Белгија, Hooglede
камион-ладилник IVECO MAGIRUS  240-30 P
48
Контактирајте го продавачот
6.990 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража 650000 км Сила
Белгија, Beveren
камион-ладилник IVECO Eurocargo  ML100E22
15
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Зафатнина 19 м³
Година 2009-03 Километража 253755 км Сила 220 кс
Белгија, Hulshout
камион-ладилник IVECO 120E18 KUHLKOFFER CARRIER SUPRA 750 MT. AIRCO
16
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.63 м³
Година 2011-11 Километража 315600 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник IVECO Stralis 310
10
Контактирајте го продавачот
17.350 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 43.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 502584 км Сила 310 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник IVECO EuroCargo 100 E18 Euro 3
26
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01-01 Километража 348000 км Сила
Белгија, Hooglede
камион-ладилник IVECO 120E18
19
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.63 м³
Година 2011-11 Километража 353878 км Сила 182 кс
Белгија, Hoogstraten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се