Филтри -

Камиони-ладилници HINO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници HINO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник HINO Renger
27
Контактирајте го продавачот
19.480 € RUB 1.758.000 RUB
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 700000 км Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се