Филтри -

Камиони-ладилници GAZ

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници GAZ: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник GAZ A21R22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
18.550 € RUB 1.540.000 RUB
Носивост 3300 кг Зафатнина 27.5 м³
Година 2018 Километража Сила 169 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-ладилник GAZ Next C41R13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 170 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се