Филтри -

Камиони-ладилници FOTON

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници FOTON: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.440 € RUB 3.350.000 RUB
Носивост 5030 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.87 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2020 Километража 103000 км Сила 152 кс
Русија, Самара
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се