Филтри -

Камиони-ладилници FORD

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници FORD: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 251820 км Сила 330 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13.63 м³
Година 2012 Километража 378593 км Сила 101 кс
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 278062 км Сила 330 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Зафатнина 12.19 м³
Година 2009 Километража 253000 км Сила 200 кс
Шпанија, Burgos
нови камион-ладилник FORD Trucks 2533 LR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 38.7 м³
Година 2020 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се