Филтри -

Камиони-ладилници FIAT од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници FIAT од Чешка Република: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник FIAT Ducato 120MJET
11
5.400 € Без ДДВ
Зафатнина 15.11 м³
Година 2010-08 Километража 473100 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион-ладилник FIAT FA 45.210EURO5EEV CARRIER SUPRA550,HYDRALIC LIFT
20
7.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.27 м³
Година 2010-07 Километража 153970 км Сила 207 кс
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник FIAT FA 45.210EURO5EEV CARRIER SUPRA550,HYDRALIC LIFT
20
7.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³
Година 2010-07 Километража 153970 км Сила 207 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник FIAT Ducato 180/3.0
20
16.150 € Без ДДВ
Зафатнина 18.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража 224010 км Сила
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се