Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници DAF од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник DAF LF 45 220 EU5EEV Tail Lift
13
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02 Километража 470000 км Сила 220 кс
Унгарија, Debrecen
камион-ладилник DAF CF 75.310 Hűtős+HF
12
Контактирајте го продавачот
22.340 € HUF 8.050.000 HUF
Носивост 7850000 кг Зафатнина 50.4 м³
Година 2011 Километража 651000 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник DAF CF 65.300 Hűtős+HF
12
Контактирајте го продавачот
23.170 € HUF 8.350.000 HUF
Носивост 8600 кг Зафатнина 50.77 м³
Година 2012 Километража 381000 км Сила 300 кс
Унгарија, Budapest
камион-ладилник DAF LF AE 45
12
Контактирајте го продавачот
10.130 € HUF 3.650.000 HUF
Зафатнина 39.28 м³
Година 2009 Километража 393000 км Сила 222 кс
Унгарија, Budapest
камион-ладилник DAF CF 75.250 Hűtős+HF
12
Контактирајте го продавачот
13.320 € HUF 4.800.000 HUF
Зафатнина 47 м³
Година 2010 Километража 497751 км Сила 250 кс
Унгарија, Budapest
камион-ладилник DAF LF 55.220 Hűtős+HF
12
Контактирајте го продавачот
13.600 € HUF 4.900.000 HUF
Зафатнина 43.17 м³
Година 2011 Километража 356640 км Сила 222 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се