Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници DAF од Португалија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник DAF LF 310 EURO6
28
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7595 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража Сила 310 кс
Португалија
камион-ладилник DAF 95 360 ATI left hand drive ZF manual pump 19 ton
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 8980 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/1994 Километража 772432 км Сила 360 кс
Португалија, Enxara do Bispo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник DAF LF
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015-08 Километража 364000 км Сила 220 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник DAF
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2006 Километража 1060000 км Сила 180 кс
Португалија
камион-ладилник DAF LF 55 220
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража Сила 220 кс
Португалија, A dos Cunhados
камион-ладилник DAF CF75.310
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 49.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-04 Километража 416436 км Сила 310 кс
Португалија, A dos Cunhados
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се