Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници DAF од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник DAF AE AE 55 LF
13
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 8710 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.92 м³
Година 2012-03 Километража Сила 298 кс
Германија, Peine
камион-ладилник DAF AE AE 55 LF Kühlkoffer LBW Tiefkühle, Türen+LBW
15
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03 Километража Сила 298 кс
Германија, Peine
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник DAF LF 310
13
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 8400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.87 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 236764 км Сила 310 кс
Германија, Hilden
камион-ладилник DAF LF 290 FA,16t, TK LBW ACC 862 BStd
15
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Носивост 7750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-05 Километража 48650 км Сила 286 кс
Германија, Bakum
камион-ладилник DAF LF 45.220 4x2, Thermo King T 800 R
14
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 4065 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09-05 Километража 324010 км Сила 222 кс
Германија, Stuhr
камион-ладилник DAF LF 220
15
Контактирајте го продавачот
36.800 €
Носивост 4170 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.46 м³
Година 2015 Километража 270189 км Сила 219 кс
Германија, Sottrum
камион-ладилник DAF LF 260 FA, Euro 6, Carrier Supra 1150,LBW 2,0to
15
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53 м³
Година 2020-01 Километража 28009 км Сила 264 кс
Германија, Sittensen
камион-ладилник DAF CF 75.310
20
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 8160 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50.31 м³
Година 2008-06 Километража 282579 км Сила 310 кс
Германија, Hilden
камион-ладилник DAF CF 75.360 Carrier Supra950Mt/Bi-Temp/Tür/LBW/FRC
16
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 58 м³
Година 2012-04 Километража 424172 км Сила 360 кс
Германија, Hilden
камион-ладилник DAF CF 65.300
20
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 52.18 м³
Година 2012-08 Километража 237217 км Сила 300 кс
Германија, Hilden
камион-ладилник DAF LF55.220, E-5, Supra 850MT; LBW
19
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³
Година 2011 Километража 356640 км Сила 222 кс
Германија, Trier
камион-ладилник DAF LF 320
15
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-04 Километража 72733 км Сила 325 кс
Германија, Bakum
камион-ладилник DAF CF65-220 CARRIER Supra 950 Kühlwagen LBW
19
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06-07 Километража 262485 км Сила 222 кс
Германија, Grevenbroich
камион-ладилник DAF FA LF 45.220
13
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 4650 кг Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража 429972 км Сила 222 кс
Германија, Oberschleissheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се