Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони-ладилници DAF од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Носивост 13975 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 378000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража 1000000 км Сила
Естонија, Tallinn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 7650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража 488143 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 13135 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 831880 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 13085 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 785000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се